Sms Onayı Yapılan Uygulamalar 2022

Sms Onayı Yapılan Uygulamalar 2022

21/03/2022 00:00:50

Sms Onayı Yapılan Uygulamalar 2022

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile sizlere sunulan hizmet alanı da gelişmeler yaşandı. Çok hızlı şekilde çalışan sistemler ile işlevsel ve basit panelleri sizlere en iyi hizmetleri sunuyorlar. Sosyal medya uygulamalarına ve internet sitelerine üye olurken gerek sms onay kodu piyasalara çok uzun fiyatlarla, ödemelerde %0 komisyon oranıyla size sunuluyor. İlgili sitelere yüklediğiniz bakiye kadar miktara sahip oluyorsunuz. Hemen kayıt yaparak sanal numara alıp mobil onay yapmanız mümkün hale geliyor. Numara onay ve sms onay sistemlerimiz telefon doğrulamasına verilen isimdir. İnternet sitelerine telefon numarasını vermek istemeyen kişiler fake numara ile sms onayı yapmak amacıyla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fake numara alıp sms doğrulaması yapma istiyorsanız ilgili siteleri ziyaret edebilirsiniz.

SMS Onay Sisteminde Tercih Edilen Platformlar

SMS onay hizmeti sosyal medya uygulamaları, dizi ve film uygulamaları gibi pek çok alanda uzun seneler kullanılmaktadır. Bu sistemlerde kişisel hesaplar tercih ediliyor. Hesap güvenliğini sağlamak, özel verileri korumak amacıyla kurulan bir sistem. Sanal numara içi alınan kodlarla mobil onay yapılabilir. Uygun fiyatlara numara onay hizmeti sunan siteleri dünya çapında bütün sosyal medya siteleri, çeşitli uygulamalarda hesap açmanız için tek kullanımlık sanal numara anlamına gelmektedir. Tek yapmanız gereken siteye ücretsiz üye olmak ve numara almak için bakiye yüklemek.

Numara Onayı Yapılan Ülkeler ve SMS Onayı

Sanal numara hizmeti veren firmalardan istediğiniz ülkeye ait kodları alabilir sitelere üye olma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Pek çok sitede SMS onay kodu verme işlemleri garantili olarak çalışır. Tamamen güvenli sitelerden ödeme alt yapısı ile 3d güvenlikli olarak güçlendirilen SSL sertifikalarıyla hizmet sunmaktadır. Siteler Çekya, Amerika, Almanya, Hırvatistan, İtalya, İspanya, Hollanda, Bulgaristan, Fransa, Tayland, Kuveyt, İngiltere, Polonya, Gambia, Rusya, Yunanistan, İsveç, İspanya, Katar, Azerbaycan, Kanada, Nijerya, Kazakistan gibi ülkeler için mobil onay hizmetleri ilgili siteler aracılığıyla sunulmaktadır. Eğer aldığınız numaraya mesaj gelmezse ücretlendirmeler iade ediliyor. Sms gelmesi halinde bile uygulamanın gelen kodları kabul etmemesi gibi durumlarda uygulama kaynaklı sorunlar olduğunu söyleyebiliriz.