Kanada (+1) Fake Numara Alma

Kanada (+1) Fake Numara Alma

16/03/2022 20:44:37

Kanada (+1) Fake Numara Alma

Fake numara almak için doğru siteyi seçmek çok önemlidir. Bu tür siteler çok fazladır ve çok dikkatli olmanızda fayda var. Doğru site bulduğunuz zaman sitede yer alan sahte numara içinden Kanada (+1) numarası ya da istediğiniz bir ülkeye ait olan numarayı seçerek kendi istediklerinizi yapabilirsiniz. Neden fake numara konusuna gelecek olursak bu kişiden kişiye ve kullanıma göre değişiyor.

Sahte numarayı başkaları ile sohbet etmek amacı ile kullanabilirsiniz, bir uygulamaya ya da internet sitesine üye olurken kullanabilirsiniz. Bir siteye ve uygulamaya ilk kayıt yapılırken telefon numarası istemese de ileriki zamanlarda hesabınızı onaylamanızı isteyecek ve sizden telefon numarası isteyecek. Bunun içinde en kolay yöntem telefonunuza bir sms onayı göndererek yapılır. Kendi numarasını vermek istemeyen kişiler sahte numara alınan siteleri ziyaret edebilir. Sahte numara almanın hiçbir sakıncası ve zararı olmamakla beraber yalnızca tek seferlik sms gelmesi için ayarlanan bir numaradır. Yani sadece 1 sms gelir ve tekrar numarayı kullanamazsınız.

Türkiye Fake Numara

Fake numara alarak sizde Facebook, Youtube, Telegram, Whatsapp, Google, Tiktok, instagram, twitter gibi birçok uygulamada yeni hesap açıp profilinizi onaylatabiliyorsunuz. Gayet ucuz olan sitelerden numara almak sadece 2 dakikanızı alır ve eğer olurdu aldığınız numaraya telefononay SMS’i gelmezse tekrar denemek içi iptal ederek bakiyenizi geri alma imkanınız da bulunmaktadır. Bu siteler tamamen otomatik olarak çalıştığı için paranız anında tekrar hesabınıza yüklenir.


Fake Numara Ne İşe Yarıyor?

Bu numara sayesinde internet sitelerinde her kullanıcıya bir hesap mantığı tamamen kalkmış oluyor. Yani bu şu anlama geliyor; tamamen gizli şekilde hesap açarak bunu onaylatabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı yalnızca numara onay için değil kendi için kullanan kullanıcılar da var. Her internet sitesi ve uygulama yapmasa da pek çoğu tek hesap kabul ediyor. Bundan dolayı da yeni bir hesap için bir telefon numarasına ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Böyle bir sorununuz olduğu zaman ilgili sitelere giriş yaparak sanal numara satın alarak kolayca kendinize hesap açabilirsiniz.