Kazakistan (+7) Whatsapp Nasıl Alınır?

Kazakistan (+7) Whatsapp Nasıl Alınır?

20/03/2022 23:36:34

Kazakistan (+7) Whatsapp Nasıl Alınır?

Kazakistan sanal numara ile pek çok uygulamaya ve internet sitesinde işlem yapabilirsiniz. Bu numaralar geçici olarak kullanılan, sms onay işlemleri yapılabilen uygun fiyatlı numaralar olarak bilinir.

Fake numara ile Kazakistan whatsapp hesabı kurulabilir, SMS doğrulama yapılabiliyor. Bu numara ile e-ticaret sistemleri gibi platformlarda hesap oluşturulabilirsiniz ve alışveriş yapabilirsiniz. Aldığınız bu numara ile Kazakistan merkezli pek çok platform üzerinden kullanıcı işlemleri yapabilirsiniz.

Sanal Numara Alma

Sanal numara almak için belirli siteler bulunmaktadır. Bu sitelere sanal numara almak için ilk olarak Siteye kayıt olmanız gerekiyor. Sahte numara almak için yalnızca mail adresi ve isim soyisim ile kolayca üye olabilirsiniz. Daha sonra sistem üzerinde yer alan facebook, google, whatsapp, instagram, twitter gibi 40 adet servisten birini seçebilirsiniz. Ülkelere göre fiyatlandırılan listelerde 100 tane kadar ülkeden hangisi size uygunsa onu seçerek alabilirsiniz. Sanal numara almak için ilk olarak bakiye yüklemesi yapmanız gerekiyor. Site üzerinden hızlı bir şekilde bakiye yüklemek için giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan bakiye yüklemek butonuna basın. Oradan hızlı bir şekilde ödeme seçeneğini basıp güvenli şekilde bakiye yükleyebilirsiniz.

+7 Alan Kodlu Numara

Genel olarak insanların kendilerine ait hesap olduğu doğrulamak için kayıt sırasında bildirilen telefon numarasına bir sms onay kodu gönderilir ve bu sayede kullanıcının gerçek hesabı olduğu anlaşılır. Ama Türkiye’de +7 kodlu telefon numarasına sahip olmak; sanal numara haricinde çok zor. Bazı siteler bu sorununuzu çözüyor. Dakikalar içinde yapacağınız işlem ile telefon onay işlemi için bir sanal numara alabilirsiniz. Site üzerinden satış yapılan numaralar sadece tek bir kişiye satılır ve sanal özelliği taşır.

Bu fake numara ile istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. İster alışveriş sitelerine, ister whatsapp numarası olarak, isterseniz oyun sitelerinde kullanabilirsiniz. Kendi şahsi numaranızı vermek istemediğiniz zaman numaraya onay isteyen yerlere aldığınız bu salan numarayı kullanabilirsiniz. Üstelik bu numarayı kullanırken sms onayı istediği için sizin adınıza başka birisi işlem yapacağı zaman buna engelde olmuş olursunuz.