Mısır (+20) Sms Onay Ne İşe Yarar?

Mısır (+20) Sms Onay Ne İşe Yarar?

20/03/2022 23:40:35

Mısır (+20) Sms Onay Ne İşe Yarar?

Mısır sms onay numarası alarak telefon numarası isteyen uygulamalar için üyelik oluşturma, online mesajlaşma, uygulama indirme, alışveriş yapma gibi pek çok işlemi ilgili sitelerden alacağınız +20 kodlu numaralarla gerçekleştirebilirsiniz. Normal koşullar altında Mısır alan kodlu bir numara temin etmek oldukça zor ve maliyetli bir iş. Ama bu alanda hizmet sunan siteleri sayesinde Mısır sanal numara çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Mısır Telefon Numarasıyla SMS Onay

Bazı internet siteleri ve uygulamalar kullanıcılardan telefon numarası ile işlem yapılmasını talep edebiliyor. Durum böyle olunca da insanlar kendi numarasını vermek istemiyorlar ve fake numara almak için sitelere başvuruyorlar. Numarayı aldıktan sonra telefon numarası isteyen siteleri bu numarayı vererek mobil onay işlemini halletmiş olursunuz.

Mısır Telefon numarası ile yalnızca bu tür işlemlerde yapılmıyor. Aynı zamanda +20 Whatsapp numarası kullanarak, Mısır’da olmasanız bile sanki bu ülkenin telefonunu kullanıyormuş gibi mesajlaşmak mümkündür. Telefon onay işlemlerinde Mısır SMS onay hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, uygun fiyatlı sanal numara satın alabilirsiniz. Dünyanın  neresinde olursanız olun, istediğiniz bir anda Mısır sanal numaralarına üye olarak bir numara alabilirsiniz.

Sanal Numara Alma İşlemi

Bu konuda yer alan ilgili sitelerden üzerinden sahte numara almak için ilk olarak Siteye kayıt yaptırmanız gerekiyor. Yalnızca 1 adet e-posta adresi ve isim soyisim ile kolay bir şekilde kayıt yapabilirsiniz. Daha sonra söz konusu olan bu sistem üzerinden instagram, twitter, facebook, Whatsapp, Telegram gibi servislerde birini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde alacağınız numaralar ülke ülke fiyatlandırmaktadır. Sizde bu numaralar arasından hangi servisi ve size uygun olanı alabilirsiniz. Sanal numara almak için ilk olarak bakiye yüklemesi yapmanız gerekiyor. İlgili siteler üzerinden hızlı bir şekilde bakiye yüklemek için giriş yaptıktan sonra sitede yer alan menüden bakiye yükleme sekmesini seçin. Daha sonra da hızla ödeme seçeneğine basıp güven içinde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat otomatik olarak çalışan siteden herhangi bir ödeme bildirimi yapmadan bakiyeniz hesabınıza tanımlanacak.