SMS Onayı Nasıl Alınır?

SMS Onayı Nasıl Alınır?

22/07/2022 02:13:33

SMS Onayı Nasıl Alınır?

SMS Onay internette yürüttüğünüz onlarca işlemde zorunlu bir uygulamadır. Kendinize ait bir e-mail adresi oluşturma; Facebook, Instagram, Telegram, Tinder gibi sosyal ağ bağlantılarına girme, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi cep telefon numaralarınıza işlemlerinizi güvenli bir biçimde tamamlamanız için harflerden, işaretlerden ve rakamların karışımdan oluşan ya da bir grubundan farklı sayılarda hazırlanarak gönderilen onay kodlarına ihtiyaç vardır.

Mobil Onay elde etmek için onay kodlarının sms olarak gelmesi gerekmektedir. Bazı gönderilerin çokluğu sizi rahatsız edebilir. Her işlemde kendi numaranızı vererek iş hayatınızda dikkatinizi dağıtmak istemiyor veya rahat rahat bazı sosyal hesaplara girmek istiyorsanız farklı numaralara ihtiyacınız var, demektir.

Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ve güvenliğini önde tutan sitemize sahip olduğunuz cep telefon numaranız ve e-mail adresinizle üye olarak mümkün olan en kısa zamanda istediğiniz kadar farklı numaraya ulaşabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra işlem yapmanız için ihtiyacınız oldukça veya tedbir amaçlı önceden hesabınıza belirli miktarda bakiye yüklemeniz yeterli olacaktır.

Tek Kullanımlık Mobil Onay

“Fake numara alma” niye gerekiyor? Şahsi telefon numaranızla arkadaşlık sitelerine, oyun platformlarına, sosyal medya hesaplarına girmek istediğinizde ya da numaranızı kimseyle paylaşmak istemediğinizde mobil onay siteleri aracılığıyla elde edebildiğiniz kimliğinize ait olmayan kısa süreli sanal numaralara ihtiyacınız doğacaktır.

Anindaonay.org sitemize üye olarak bu fake numaralara kısa sürede sahip olabilirsiniz. Otomatik olarak 7/24 devrede olan sistemimizle günün her anı işlem yapabilirsiniz. Önemli konu alacağınız sanal numaranın tek kullanımlık oluşudur. Üye girişi yaptıktan sonra sanal numara alma işlemi çok kolay. Takip etmeniz gereken işlemler ise sırasıyla şöyledir:

Önce Whatsapp, Facebook, Instagram, Steam, Twitter gibi 40’tan fazla kategoriden sadece birini seçin. Sonra 40’tan fazla yabancı ülkeden birini girin. Eğer, bakiyeniz ülkenin ücretini karşılamaya yetiyorsa elimizde hazırda bulunan 2000’den fazla fake numara hizmetinizdedir. Bu numaralar sadece sizin kullanımınıza tahsis ediliyor, siz aradığınızda aktif olarak arama yapılabiliyor, sms atıp onay alabiliyorsunuz veya mesajlaşabiliyorsunuz.

Burada hatırlatmamız ve sizin de dikkat etmeniz gereken kritik konu satın aldığınız fake numara kullanımının bir defaya mahsus olmasıdır. Başka bir kategoriye geçerken aynı numarayı bir daha kullanamazsınız.

Mobil Onay Hesaplı ve Güvenli Mi?

Sanal dünyada bu işlemlerle birlikte dolandırıcılarda ortaya çıkmıştır. Müşterilerimizi uğrayabilecekleri her türlü siber saldırıya karşı korumak için sanal numara alımı ve onay işlemlerinde güvenilir bir sistem üzerinde oturttuk ve bu konuda devamlılık ilk hedefimizdir.

Artık herhangi basılı bir SİM karta ihtiyaç duymadan tüm işlerinizi sitemizden alacağınız sanal numaralara gelecek bir telefon onay ile yapabileceksiniz. Hem de piyasadaki en hesaplı ücretlere kendinizi hiç yormadan.