Tango SMS Onay Nedir? 2022

Tango SMS Onay Nedir? 2022

27/07/2022 23:35:24

Tango SMS Onay Nedir? 2022

Tango, sosyal medya platformu olarak bağımsız bir SMS chat ve canlı arama uygulamasıdır. 2009 yılında 4G ve Wi-Fi üzerinden görüntülü görüşme desteği vermektedir. Android ve IOS telefonlarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde görüntülü, sesli ve chat yaparak dilediğiniz kişiyle iletişime geçmenizi sağlar. Tango bu hizmetlerinin yanı sıra sizin rehberinizdeki kişilere ve mesajlara ulaşabilir. Kişisel verilerinizi saklamak için ne mi yapmanız gerekiyor?

Anindaonay.org olarak sanal numara alma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede Tango uygulaması üzerinde oluşturacağınız yeni hesap açma işleminde kendi numaranız yerine sitemizde mevcut olan servisten yararlanarak numara alabilip, SMS onay işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede rehberinizdeki kişilere uygulama üzerinden onay verseniz dahi erişim sağlayamayacaklar ve kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamış olacaksınız.


Tango Fake Numara Nasıl Alınır?

Tango uygulamasında ‘’Fake Numara’’ niye gerekiyor?  Tango, İnternet üzerinden SMS chat yapabileceğiniz sesli görüşme ve dünyadaki birçok ülkedeki veya yakın çevrenizdeki insanlarla arkadaşlık kurmanıza yarayan bir uygulamadır. Tango bu sayede popülaritesini arttırmıştır. Hızla büyüyen sosyal medya uygulaması olma yolunda ivme kazanmıştır. Tango, hızla artan kullanıcılarının kişisel bilgilerini ve telefon rehberindeki numaralarına erişim izini istiyor. Bu veriler, paravan şirketlere sizden alınan bilgiler veya verileriniz şirketlerle paylaşılması gibi durum teşkil ediyor. Söz konusu veri güvensizliği olduğundan yapmanız gereken sitemizde mevcut olan servislerden tek kullanımlık fiziki bir SİM kart olmayan numaralarımıza erişip kişisel bilgilerini ve rehberinizdeki kayıtlı olan numaraları koruma altına almış olacaksınız.

Tango üyelik oluşturmak ve fake numara girişi nasıl yapılır? Tango uygulamışını cihazınıza yüklediğiniz zaman tamamlamanız gereken birkaç işlem çıkar, bu işlemler sırasıyla;

  • Ad - Soyadı yazılmalıdır.
  • Doğum tarihi gün/ay/yıl şeklinde girilmelidir.
  • E-mail adresi girilmelidir.
  • Telefon numarası girilmelidir.
  • Sms onay, sanal numara vb. durumlarda kullanmak üzere bir numara edinmek.

Bu bilgileri doğruladıktan sonra Tango uygulaması üyelik işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Kayıt esnasındaki kabul edilen sözleşmeler sayesinde bilgilerinize erişim izni vermiş, sitemizden aldığınız tek kullanımlık numaralar sayesinde veri güvenliğinizi sağlamış olacaksınız.

Tango Sanal Numara Güvenilir Midir?

Tango sanal numara güvenilir olan bir hizmettir. Bugüne kadar birçok kullanıcıya sosyal medya platformlarında, internet sitelerinde ve e-ticaret sitelerinde kullanabilecekleri sanal numara teyit sorunlarına çözüm sunmuştur. Kayıt aşamasında şahsi telefon numarasını vermek istemeyen kullanıcılar için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet son derece stabil, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bakiye yükleme ve satın alma işlemlerinin kısa sürede olması, aldığınız numaralarda meydana gelen herhangi bir sorun çıkmaması, kaliteli ve uygun fiyatlı sistemimiz sayesinde sizlere sunuyoruz. Destek bileti veya WhatsApp müşteri hattımızla 7 günün 24 saati sizlere canlı destek hizmeti sunmaktayız. 3D ödeme yöntemimiz ile ödemelerinizi güvence altına alıp, otomatik yansıyan bakiye sistemimiz ile anında hesabınıza bakiyeniz tanımlanıp hızlı bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlıyoruz. Sizi de Anindaonay.org’un hızlı ve kaliteli alt yapısından yararlanmak için sitemize sizleri davet ediyoruz.