Telegram SMS Onay 2022

Telegram SMS Onay 2022

21/07/2022 19:59:01

Telegram SMS Onay 2022

Telegramda sms onay alabilmek için kendi numaralarını kullanmak istemeyen kişiler için sanal numara alımları yapılmaktadır. Telegramda hesap oluşturmak için bir numara üzerinden sms onayı sağlamak gerekmektedir. Şahsi numarası ile bir telegram hesabı açabilen kişiler birden fazla hesap açmak ya da mevcut numarasını gizli tutmak isteyen kişiler için fake numaralar satışa sunulmaktadır. Sanal numara almak ve bu numaralar ile işlem yapabilmek isteyenler için web sitemizde kolay ve ekonomik şekilde elde edebileceğiniz numara satışları yapılmaktadır.

Etkin bir şekilde telegram hesabı kullanmak ve hatta birden fazla hesaba sahip olabilmek için sanal numara sahibi olmanız yeterli olacaktır.

Telegram Hesabından SMS Onay Almak İçin Gereken Adımlar

Öncelikle sitemize girerek bir fake numara alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Adım adım anlatmak gerekirse;

  • Web sitemize giriş yapmanız ile tüm satın alma menüleri anında aktif olacaktır.
  • Menüler üzerinden numarasını almak istediğiniz ülkeyi seçmeniz gerekecektir.
  • Ülke seçimi ile birlikte sanal numaranızı alabileceğiniz sekmeye gelmiş olabileceksiniz.
  • Ödeme ile ilgili yüklemeleri yaptıktan sonra artık sanal numaranıza sahip olabilirsiniz.

Sanal numara alımından hemen sonra artık bir telegram hesabı açarak sms onayı aldıktan sonra hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Sanal numara kullanımı sayesinde hem kimlik bilgilerinizi saklı tutabilir hem de birkaç hesap sahibi olabilirsiniz. Sadece Telegram için değil tüm sosyal alanlarda etkin olabileceğiniz içeriklerde, iş hayatınızda kullanmak üzere ya da yurt dışı iletişimleri için de sanal numaralar satın alabilirsiniz.

En hızlı şekillerde işlem görebileceğiniz web sitemizde amaçlarınıza uygun kullanımlar için satın alabileceğiniz kadar sanal numaralar mevcuttur. Bir ya da birden fazla sanal numara satın alımları için ve en güvenli şekilde işlemler görebilmek için yeni bir fake numara satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sanal Numara Alımı 2022 Ücretleri

Son yıllarda işletmeler, firmalar, tanıtım ya da satış işlemleri gerçekleştirmek için sosyal alanları aktif olarak kullanmaktadır. Sanal numara alımı işlemleri genellikle;

  • Oyun sitelerinde aktif rol almak,
  • Sosyal medyayı etkin kullanabilmek,
  • İş ile ilgili bağlantıları sağlayabilmek,
  • Kişisel bilgileri saklı tutmak,
  • Sanal telefon numarası sahibi olarak arkadaş çevrelerine şaka yamak,
  • Birden fazla Telegram, WhatsApp, Instagram hesabı kullanmak gibi amaçlar ile kullanılmaktadır.

Sanal numara alma işlemleri vb. tüm işlemleri yapabileceğiniz web sitemizde en uygun ücretler ile işlem yapabilir ve hızlı, sorunsuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sınırsız çevrimiçi destek almak ve kolay şekilde sanal numara satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.