Tinder Sanal Numara Alma 2022

Tinder Sanal Numara Alma 2022

21/03/2022 00:07:32

Tinder Sanal Numara Alma 2022

Tinder akıllı telefonlar için yapılmış bir uygulamadır. Bu uygulama lokasyon bazlı çalışan, belli mesafeler içindeki kullanıcıları bir birleri ile eşleştiren çöpçatanlık uygulaması konumunuzu hedef alarak size yakın olan eviniz etrafındaki  ve çevrenizde oturan kişileri bulup sizlerle eşleştiriyor. Bu uygulamaya giriş yaparken telefon numaranızı kullanarak SMS onay alabilirsiniz ya da facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz.

Böyle pek çok uygulamaya kaydolurken verdiğiniz telefon numarası sizi tedirgin ediyor olabilir ve telefon numaranızı vermek istemiyor olabilirsiniz. Bu isteğinize çözüm olarak kayıt esnasında sizden istenen telefon numarası yerine size ait olmayan bir sanal numara olan yabancı telefon numarası almak işleminizi yerine getiriyor. Size sunulan numaralardan birini seçip alan konudur da dikkate alarak giriniz ve gelen mobil onay kodunu da yazarak işleminizi tamamlayın.

Tinder Numarasız Hesap Açma İşlemi

Farklı farklı ülke seçeneği ile Tinder fake numara alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara onay işlemlerinde bu sektörde lider adları sahip olan firmalar, güvenli ödeme alt yapısı kullanıyorlar. Üstelik kart bilgileriniz bu alt yapıyla gizli kalıyor. Karınızı en az 5 lira yükleyin. Bakiye panelinizde görüldüğü anda, ekranda yer alan hizmetlerden birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hizmet ile ilgili aktif olan ülkeler karşınıza çıkacak. Burada hem fiyatlarına göre hem de uygulamada kullanmak istediğiniz ülkeye göre bir sahte numara seçimi yapabilirsiniz.

Tinder SMS Doğrulama İşlemi

Tinder sahte numara alımı yaparak, sms doğrulama ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Dünyanın inde gelen uygulamalarından birisi olan Tinder, üyelik ve harici bazı kullanıcı adı işlemleri için  mobil onay talep ediyor. Tinder kullanıcıları, mevcut telefon  numaralarını vermekte bazı zamanlar tereddüt ederler, durum böyle olunca sanal numara ile işlemlerini yapabiliyorlar. Bu işlem içinde mobil doğrulama almaları gerekmektedir. Tinder uygulaması için Türkiye numara alabileceğiniz site ile SMS onay yapmak için;

·         İlk olarak Siteye üye olun

·         Daha sonra bakiye yükleyin

·         Ana sayfada yer alan ‘Tinder’ servisine tıklayın

·         Ülke seçin

·         Yönlendirileceğiniz sayfada Tinder kodunu göreceksiniz, bu konuda Tinder uygulamasında kullanın.