YouTube SMS Onay Nasıl Alınır?

YouTube SMS Onay Nasıl Alınır?

26/07/2022 21:32:51

YouTube SMS Onay Nasıl Alınır?

YouTube, 15 Şubat 2005’te eski çalışanları tarafından kurulan Amerikan çevrimiçi video, canlı yayın ve sosyal medya platformudur. Hızla gelişen Web 2.0 birlikte sektörünün öncüsü konumunda olan ve dünyanın neredeyse bütün ülkelerine erişim sağlayan uygulamadır. Google’a ait olan firma G-Mail hesabıyla entegre bir şekilde çalışmaktadır. Öncelikle YouTube hesabına sahip olmak istiyorsanız, G-Mail hesabı oluşturup, oluşturduğunuz bu hesabı YouTube’a bağlamanız gerekiyor. Kaydolma işlemleri esnasında sizden ad soyadı, doğum tarihi ve telefon numarası istenmektedir. Size ait herhangi bir fiziksel SİM kart yoksa ya da kendi kişisel numaranızı paylaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken sitemizdeki servislerden size sunduğumuz tek kullanımlık sanal numaralara erişmeniz yeterli olacaktır. Birçok sosyal medya platformu yanı sıra e-ticaret siteleri, Android veya IOS uygulamalarla uyumlu olan numaralarımızı satın alıp, SMS Onay kodu doğrulamasını yapabilirsiniz.

2021’den beri profesyonel ekibimiz ve kadromuz, geliştirmiş ve aktif olan sağlayıcılarımızla 1 yıldan fazladır siz değerli müşterilerimize hızlı, kalite ve güvenli sanal numara alım işlemleri sağlamaktayız. Hafta içi veya hafta sonu demeden 7 günün 24 saati AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hızla gelişen sosyal medya platformlarında kişisel bilgilerinizin paravan şirketlere satışını önlemek adına, dilediğiniz her yerden sitemizden hizmet alabilir ve onay koduna erişerek bilgilerinizi ve rehberinizdeki kişileri koruma altına alabilirsiniz.

YouTube SMS Onay Neden Önemlidir?

Dünyanın birçok ülkesinde çeşitli yazılımlarla sosyal medya platformları, e-ticaret siteleri, Android veya IOS uygulamaları yayınlanmaktadır. Bu yazılımların kodlamalarındaki açıklar veya sosyal medya platformlarının birçoğunda üyelik oluşturma esnasında kullanım koşulları, üyelik sözleşmeleri gibi veri paylaşımları için istenilen izinler mevcuttur. Bu sözleşmeler sizlerin kişisel verilerinizi, telefon numaranızı paravan şirketlerle, hackerlerle paylaşılmasına yol açmaktadır. Ciddi bir güvenlik eksikliği mevcut olan bu tarz platformlarda sitemizden satın alacağınız fake numara ile kendi şahsınıza ait telefon numaranızı paylaşmamış olup, rehberinizdeki kişileri ve kendi kişisel bilgilerini koruma altına almış olacaksınız. İstenilmeyen spam, yanıltıcı linkler, reklam içerikli mesajlardan korunmuş bir şekilde sosyal medyada paylaşımlar yapabileceksiniz.

YouTube Canlı Yayın Mobil Onay Doğrulaması Nasıl Yapılır?

YouTube, çevrimiçi video içeriği paylaşımı yanı sıra canlı yayın yapma özelliğini desteklemektedir. Canlı yayın ve YouTube içeriği paylaşabilmek için kullanıcıdan mobil onay isteniyor. Platform sizlere aynı numarayı sadece 2 defa kullanma şansı vermektedir.  Bu durumda üçüncü farklı bir hesabı onaylamak istediğiniz zaman kullandığınız telefon numarasını kabul etmemektedir. Sitemizin sağlayıcıları arasında bulunan YouTube servisi sizlere yüzlerce farklı ülke seçeneği ve tek kullanımlık numara sağlamaktadır. Sitemizdeki kayıt işlemlerini ve bakiye yükle adımlarını 3D ödeme yöntemiyle tamamladıktan sonra, talep ettiğiniz ülkeden numara satın alım işlemini gerçekleştirebilir ve canlı yayın için istenilen onay koduna kolaylıkla erişebileceksiniz. 1 dakikadan kısa süre sistemimizle birden fazla hesap sahibi olabilir ve onay kodlarına erişebilirsiniz.