Getir SMS Onay

Getir SMS Onay

04/01/2022 16:57:44

Getir SMS Onay

Getir uygulamasının kampanyalarından tekrar tekrar yararlanmak için Getir SMS onay hizmetinden yararlanabilirsiniz. Pandemi sürecinde online alışveriş hizmeti veren sitelerin artması ve bu sitelere olan talebin yükselmesi, uygulamaların daha fazla müşteri çekmek adına yeni kampanyalar yapmasına neden olmaktadır. Getir uygulaması, kampanya anlamında en dikkat çeken platformlardan biridir.

Genel olarak uygulama, üyelerine sınırlı indirimler verir. Bu indirimlerden tekrar tekrar yararlanmak için farklı bir numaradan hesap açmanız gerekmektedir. Bunun içinde farklı bir numaraya ihtiyaç duyarsanız. Sahip olduğunuz farklı numara ile SMS onay işlemi yaparak, daha önce yararlandığınız kampanyaları tekrar değerlendirmeniz söz konusudur. SMS onay işlemlerinde panele 4 haneli kod gelir. Bunu Getir sistemine tanımlamanız gerekir.

Almanya, İngiltere ve Türkiye alan kodlarına sahip olan numaralar üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Çünkü getir bu 3 ülkede aktif olarak hizmet vermektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile, panel üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlayan çok sayıda SMS onay sitesi vardır.

Getir SMS Onay Nasıl Yapılır?

Getir SMS onay nasıl yapılır sorusuna yanıt almak için en doğru adrestesiniz. Getir Yemek, Getir Büyük ve Getir uygulamasına ait diğer alt uygulamalar, zaman zaman kullanıcılarına indirimli seçenekler sunar. Bu indirimli seçenekler, her kullanıcıya belli limitler ile verilmektedir. Limitleri aştığınız zaman yeni indirim için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Özellikle ilk sipariş ve daha sonraki birkaç sipariş için yüksek oranda indirimler verilmektedir. Bunlardan tekrar tekrar yararlanmak isteyen vatandaşlar, tekrar hesap açma işlemi yapabilirler. Fakat üyelik sürecinde girdiğiniz telefon numarasının daha önce kullanılmamış olmaması gerekir. Daha önce kullanılmayan numara ile kayıt olduktan sonra mobil onay işlemi yaparak tekrar hesap açabilir, indirimlerden tekrar tekrar yararlanabilirsiniz.

Getir SMS onay işlemi ve indirimleri çok kez kullanmak ile alakalı bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazıları da okuyabilirsiniz. SMS onay hizmeti veren sitelerin bu tarz uygulamalardaki indirimlerden yararlanma anlamında çok büyük etkisi vardır. Fakat tercih ettiğiniz kurumun güvenilir olması ve daha önce kullanılmayan numaraları sizlere ataması gerekir. Aksi halde verilen hizmetten yararlanmanız söz konusu olmayacaktır.