SMS Onay Al

Üyelik Sözleşmesi

SMS onay tamamen güvenlik sisteminin bir parçası. Kişisel verilerinizi kullanarak işlem yaptığınız bütün uygulama ve web sitelerinde istenmektedir.

Example post

Üyelik Sözleşmesi

Lütfen sitemizi kullanmadan önce Anindaonay.org üyelik sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Web sitemizi kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar SMS Onay'ın malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler ('Kullanıcı') olarak anılmakta olup sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitemize üye olduğunuz, sitemizden hizmet aldığınız, sitemize bakiye yüklediğiniz anda; bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip olduğunuzu, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Anindaonay.org Üyelik Sözleşmesi, sitemizin bakiye yükleme sayfasında yer almaktadır. Bu yüzden sitemizdeki hesabınıza giriş yapmanız, bakiye yüklemeniz ve sipariş verme eylemlerini gerçekleştirmeniz durumunda Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Anindaonay.org dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Anindaonay.org "Üyelik Sözleşmesi" maddelerini her zaman değiştirme hakkına sahiptir. İşbu Kullanım Şartlarının değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her sipariş ve bakiye yükleme işleminiz öncesinde mutlaka Üyelik Sözleşmesi sayfasını okuyunuz. Anindaonay.org üzerinde bulunan yazılı alanları okuyarak hizmet almak zorunludur, yazılı alanlarda servisler ile alakalı kritik bilgiler yer almaktadır. Bu yazılı alanlara dikkat etmeden hizmet alan üyeler Anindaonay.org u suçlayamaz veya geri iade talep edemez.

Kullanıcı, Üyelik ve Kullanım Şartları

 1. Fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkımız her zaman saklıdır.
 2. Sitemize erişim sağladığınız anda tersine mühendislik yapmayacağınızı, kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağınızı taahhüt edersiniz. Belirtilen türde herhangi bir girişimde bulunmanız durumunda doğacak zararlardan sorumlu olacağınızı, hakkınızda hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul edersiniz.
 3. Sitemize erişim sağladığınızda anda site içindeki faaliyetlerinizde, sitenin herhangi bir bölümünde, iletişimlerinde (Canlı Destek, Destek Bileti, E-Posta vb.) genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı,
 4. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğinizi, paylaşmayacağınızı ve hizmetlerimizi bu tarz davranışlar için kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Aksi halde oluşacak zarardan ve yasal süreçten tamamen kendiniz sorumlusunuzdur. Bu davranışların tespit edilmesi durumunda ‘Anindaonay.org’ yetkilileri, bu tür üyelerin hesaplarını askıya alabilir, sona erdirebilir ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
 5. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.
 6. Sitemize üye olduğunuz anda; sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, SMS Onay sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile üyeye ait olan adı-soyadı ve e-posta adresi gibi bilgilerin paylaşılmasına muvafakat ettiğinizi kabul ve beyan edersiniz. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
 7. Bir önceki maddede (5.) belirtilen bilgiler; ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 8. Anindaonay.org üzerinde üyelik oluşturan, ödeme yapan herkes doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde kullanım sözleşmesi ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
 9. Kullanıcı, SMS Onay ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Anindaonay.org sorumlu tutulamaz.
 10. Anindaonay.org ürünlerinden herhangi birini satın alan "kullanıcı", almış olduğu ürünü "Türk Ceza Kanunu" maddelerine aykırı hiçbir işlemde kullanamaz, sitemizde bulunan herhangi bir kategoride yer alan herhangi bir ürünü satın alan "kullanıcı" ilgili ürünü TCK'a göre suç/illegal/yasadışı sayılan hiçbir işlemde kullanmayacağını kabul ve taahhüt etmiş sayılır. Alınan ürünün suç unsuru barındıran işlemlerde kullanılması halinde resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda "kullanıcı" ile alakalı resmi kurum tarafından talep edilen tüm bilgiler resmi makam ve kurumlar ile paylaşılacaktır.

Ödeme ve Sipariş Şartları

 1. Web ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmamaktadır, Anindaonay.org bakiye mantığı ile çalıştığı için başarısız işlemlerde sizden bir ücret alınmaz ve paranız SMS Onay bakiyesi olarak Anindaonay.org hesabınıza iade edilir. Bakiyenizi aynı servise ait farklı bir ülke için veya farklı bir servis için kullanabilirsiniz, iade işlemi sadece Anindaonay.org bakiyesi olarak yapılmaktadır.
 2. SMS aldığınız platformların yapacağı politika değişikliklerine bağlı olarak iade talep edemezsiniz Anindaonay.org seçilen "x" platformda hesap oluşturma veya oturum açma ve benzeri aksiyonlar için tek kullanımlık SMS hizmeti sunar. Taahhüt ettiğimiz ekstra bir işlem veya verdiğimiz başka herhangi bir garanti yoktur.
 3. Anindaonay.org hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi veya üyelik şifrenizi doğrulamanızı isteyen e-postalar yollamaz
 4. Minimum ödeme tutarı "5₺" olarak belirlenmiş olup herhangi bir üst limit yoktur, 5₺ taban fiyat olmakla beraber dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz.
 5. Kartınızın bakiyesinin yetersiz olması gibi kart ve banka hesabından kaynaklanan veya işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir teknik nedenden dolayı ödeme işleminin gerçekleşmemesi durumunda Anindaonay.org sorumlu olmayacaktır.
 6. Bakiye yükleme işlemi tek bir kredi veya banka kartından tek seferde yapılması gerekmektedir, parçalı ödeme yapılması mümkün değildir.
 7. Yüklediğiniz tutar 7/24 otomatik olarak hesabınıza bakiye olarak eklenir.
 8. Yeterli miktarda Anindaonay.org bakiyeniz bulunması durumunda dilediğiniz servisten dilediğiniz ülkeye ait tek kullanımlık SMS/mobil onay hizmeti satın alabilirsiniz.
 9. Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz servisin ve ülkenin istediğiniz servis ve ülke ile aynı olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş verildikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yapmadan siparişinizin doğrulunu kontrol edin, eğer hatalı bir sipariş yaptıysanız "numaralarım" sayfasında ilgili numaranın satırında en sağda bulunan "iptal et" butonu aracılığı ile iptal edebilirsiniz. İptal et butonuna tıklayarak siparişi iptal ederseniz bakiyeniz hiçbir kesinti olmadan Anindaonay.org hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.
 10. Sipariş verdikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yaparsanız ve yaptığımız SMS yönlendirmesi sonucunda numara kod gelirse bu işlem "başarılı" olarak sonuçlanmış sayılır ve hiçbir durumda başarılı işlemler için ücret iadesi yapılmaz.
 11. Siparişler bölümündeki "onay kodu" sütunu 5 saniyede bir güncellenmektedir. Bu yüzden vazgeçtiğiniz işlemlerde onay işlemi yaptığınız site veya uygulamada gelen kodu girmeniz gereken pencereyi kapatmadan numaralarım sayfasındaki ilgili sütunun tekrar güncelleneceği ana kadar kodun gelmiş olma ihtimaline karşılık bir süre beklemeniz gerekmektedir.
 12. Sipariş verildikten sonra kod geldiğinde, kodu ilgili platforma kod geçerliliğini yitirmeden girmek üyenin sorumluluğundadır. Kodu zamanında girmediğiniz için başarısız olan işlemlerde geri iade yapılmamaktadır.
 13. Sipariş verildikten sonra kod gelene kadar veya işleminiz iptal olana kadar Anindaonay.org panelinizden ayrılmayın. Kod gelmiyor diye işlem tamamen iptal olmadan panelden çıkış yaparsanız ve kod gelirse bu işlem için para iadesi yapılmamaktadır.
 14. Anindaonay.org sizlere daha fazla ülke ve daha fazla servisi daha uygun fiyatlara sunabilmek için farklı tedarikçiler ile çalışmaktadır. Dilediğiniz operatörden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. SMS veya numara gelmemesi durumunda eğer 10 dakika içerisinde "iptal et" butonuna basarsanız hizmet bedeli Anindaonay.org hesabınıza Anindaonay.org bakiyesi olarak iade edilir.
 15. Numaralarımız seçtiğiniz platformda ilk defa ve tek bir sefer kullanılacak şekilde oluşturulan sanal ve servise göre sanal olmayan numaralardır. Sipariş verdiğiniz anda numara sadece tek bir sefer SMS alabilmeniz için aktif edilir, işlem tamamlandıktan sonra iptal edilir ve silinir. Aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu yüzden numaralar ile sıfır hesaplar oluşturmanız önerilmez, numaralar ile oluşturulan sıfır hesaplar ile tekrar giriş yaptığınızda SMS onayına düşebilirsiniz. Bu durumda aynı numara ile 2. kez SMS alamayacağınız için hesap kilitlenebilir. Bu yüzden hesaba erişebileceğiniz tek noktayı alacağınız numara üzerine kurgulamamanız tavsiye edilir. Bu durumda Anindaonay.org herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir, atacağınız her adımı ve yapacağınız her işlemi numaraların tek kullanımlık olduğunu bilerek yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Anindaonay.org olarak tek kullanımlık SMS hizmeti veriyoruz.
 16. Anindaonay.org sadece SMS'in size ulaşmasını sağlar, SMS iletildiği an bu işlem için ücret alınır. SMS'i teslim aldıktan sonra oluşabilecek tüm olumsuz durumlar (spam yaptığınız için ilgili platformun kabul etmemesi, spam uyarısı veya anlık spam yapmanızdan dolayı numaranın bloke edilmesi, kodu yanlış girip deneme hakkınızı kaybetmeniz, kodun girileceği süreyi geçirmeniz vb.) tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu tarz durumlarda iade alamazsınız, aynı numaraya 2. kez SMS alamazsınız. Bu durumda yeni onay almak için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.
 17. WhatsApp kategorisindeki ürünlerin kalıcı olacağına dair sektör genelinde bir garanti bulunmadığı gibi Anindaonay.org 'un da chat uygulamalarında kullanılacak onay hizmeti ile alınan numaraların kalıcı olacağına dair kesinlikle herhangi bir süre veya ürün garantisi yoktur. Chat uygulamalarındaki numaralar için kesinlikle bir garanti yoktur ve kişisel kullanıma uygun değildir. WhatsApp onay işlemlerinden sonra "iki faktörlü kimlik doğrulama" özelliği açılmalıdır.
 18. Anindaonay.org sadece numaraya gönderilen ilk SMS'i alır. Aldığınız numaraya aktif olduğu süre boyunca kod gelmezse lütfen aynı numaraya ikinci kez kod istemek yerine yeni bir numara sipariş edin ve yeni numaranıza yeni bir SMS alın.

İptal ve İade Şartları

 1. Anindaonay.org ödemelerini sadece Shopinext üzerinden almaktadır. Bu yüzden iade yapılması gereken durumlarda sadece Shopinext üzerinden iade işlemi yapılmaktadır.
 2. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 10 dakikası siparişler sayfasından manuel olarak yapılabilir. 10 dakikanın sonunda vazgeçme işlemi yapamazsınız, 5 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi manuel olarak "iptal et" butonuna basarak iptal etmeniz tavsiye edilir.
 3. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra numaralarım sayfasında durum sütunu "başarılı" olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiçbir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.
 4. "Başarısız" işlemler ile alakalı verdiğimiz tek garanti SMS kodunun gelmemesi durumunda ilgili sipariş için Anindaonay.org hesabınızdan çekilen hizmet bedelinin Anindaonay.org hesabınıza SMS Onay bakiyesi olarak iade edileceğidir.
 5. Herhangi bir zamanda herhangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. Anindaonay.org ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direk farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.

Tedarikçi ve Stok Şartları

 1. Türkiye saatiyle birkaç günde bir yoğunluğun az olduğu gece saatlerinde slot değişimi ve bakımı yapılmaktadır, her serviste üst üste "tekrar deneyiniz" hatası alırsanız lütfen birkaç saat sonra deneyiniz veya bu hatayı aldığınız seçenekler dışında aktif olan seçenekleri deneyiniz. Örneğin bu sorunu Instagram kategorisinde bulunan "Türkiye" seçeneğinde yaşadıysanız varsa Instagram kategorisinde bulunacak olan "Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn" gibi diğer operatör seçeneklerini deneyiniz.
 2. Onay işlemi yapmak için seçilen servis, servisin/uygulamanın/sitenin (WhatsApp, Facebook, Instagram vb.) kendi sistemlerinde yaptığı bir güncelleme veya herhangi bir değişiklikten dolayı kullanılmaz hale gelmesi durumunda Anindaonay.org herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu durumda tedarikçi sitelerin ilgili güncelleme veya değişiklik ile alakalı aksiyon alıp servisi tekrar aktif hale getirmesi beklenmek zorundadır.

Önemli

Sistemiz üzerinde bulunan ve hizmet listemizde yer alan platformlardan herhangi biri için SMS onayı alan "kullanıcı" ilgili platformda oluşturmuş olduğunu üyeliğin kullanımı ile alakalı legal/illegal tüm işlemlerden üyelik sahibi olarak kendisi sorumludur. SMS Onay internet erişimi olan her bireyin basit bir şekilde hesap oluşturabileceği platformlar için platformların izin verdiği limitlerde hesap oluşturulması için ücretli çözüm ortaklığı sunmaktadır. Anindaonay.org kesinlikle numaralar üzerinden yapılan işlemler ile alakalı sorumluluk kabul etmemektedir, hizmetlerimizden satın alan "kullanıcı" almış olduğu ürünü hizmetin bağlı olduğu platformun limitlerine ve ülkelerin yasalarına uygun şekilde kullanacağını kabul ve taahhüt eder.

Anindaonay.org olarak hizmet verdiğimiz tüm platformlarda üyelik oluşturmak için üyelik oluşturan/oluşturmak isteyen kişinin internetten ücretsiz olarak temin edebileceği herhangi bir mail (Yandex, Google vb.) ve ilgili platformun yazılımsal olarak doğrulama kodunu göndermek için izin verdiği ülkelere ait bir telefon numarasına sahip olması yeterlidir. Bu platformlarda üyelik oluşturmak isteyen bir kişi çok rahatlıkla dünya üzerindeki herhangi bir mail platformundan mail alarak ve herhangi bir GSM operatöründen bir fiziksel kart temin etmek suretiyle sahip olduğu mail ve telefon numarası kadar üyeliğe sahip olabilmektedir. İlgili platformların bununla alakalı bir sınırlaması yoktur. Herhangi bir mail ve SMS alabileceği herhangi bir numaraya sahip olan kişilerin kim olduklarına bakmaksızın platform sahibi kuruluş kişinin platformlarında üyelik oluşturmasına izin vermektedir. Bu yüzden herhangi bir GSM operatörü veya Gmail, Yandex gibi mail sağlayıcıları nasıl hat/numara/mail almak isteyen kişinin o hat/numara/mail ile yapacakları işlemden sorumlu olmayacaklarsa Anindaonay.org aynı işlevi gören ve halihazırda platformların izin verdikleri kriterlere göre sanal numaralar ile SMS alma olanağı sağladığı hizmet ile hizmeti alan kullanıcının legal/illegal eylemlerinden sorumlu olmayacaktır.

Anindaonay.org SMS işlemlerinde kullanılan numaraların hiçbirinin ana dağıtımcısı/ana tedarikçisi değildir, sadece yurtdışından tedarik edilen numaraların kâr koymak suretiyle satışını yapar.

Sms Onay'ın birbirinden özel fırsatlarından yararlanmak için kayıt olun!