SMS Onay Al

Sıkça Sorulan Sorular

SMS onay tamamen güvenlik sisteminin bir parçası. Kişisel verilerinizi kullanarak işlem yaptığınız bütün uygulama ve web sitelerinde istenmektedir.

Example post

En Çok Ne Soruldu?

Sık Sorulan Soruların cevaplarını sizin için hazırladık.

Alışveriş siteleri, sosyal medya platformları, chat uygulamaları ve daha birçok uygulama için sms onay hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yüzlerce uygulama ve ülke için hizmet vermekteyiz.
Evet, güvenlidir. Fiziksel bir hat olmayıp tek kullanımlık numaralardır. Dilediğiniz uygulama ve ülke için saniyeler içinde kod alarak mobil onay işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Geçtiğimiz yıllarda onlarca fake numara hizmeti sağlayan site kuruldu ve bu siteler binlerce kullanıcıya hitap etmeyi başararak faaliyetlerini devam ettiriyor. Ancak her site göründüğü gibi güvenilir olmayabiliyor. Kimisi ilgisiz, kimisinin servisleri çalışmıyor. Anindaonay.org 2021 yılından bu yana kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sağlıyor. 15.000'i aşan üyesiyle ve profesyonel hizmet sağlayan destek ekibiyle sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.
Her numaraya sms gelmeyebiliyor. Bu normal bir durum. Ancak kod gelmediği durumlarda hiçbir şekilde bakiyeniz eksilmez. Kod verilmediği durumlarda iptal edip yeni numara alabilirsiniz. Bakiyeniz otomatik olarak sitedeki hesabınıza iade edilir.
Sitemiz, kullanıcılarına onlarca uygulama için numara hizmeti sağlamaktadır. Kullanımı kolay arayüzü, güvenli ödeme, profesyonel bir şekilde 7/24 destek sağlayan ekibi ve saniyeler içinde kod alabileceğiniz altyapı sistemleri sayesinde Anindoanay.org'u tercih etmelisiniz.
İngiltere, Fransa, Hollanda, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Estonya, ABD, Letonya, Litvanya gibi yüzlerce ülkeden fake numara alabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz ülkeler içinse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz tamamen müşteri memnuniyetine odaklıdır.

Sms Onay'ın birbirinden özel fırsatlarından yararlanmak için kayıt olun!