ICQ SMS Onay Nedir?

ICQ SMS Onay Nedir?

03/07/2022 14:53:18

ICQ SMS Onay Nedir?

Günümüzde hızla gelişen Web 2.0 ile hayatımıza birçok sosyal medya uygulaması girdi. Bunlardan bir tanesi de ICQ oldu. ICQ 1995-1996’lı yıllarda İsrailli grup olan Mirabilis tarafından geliştirildi. Döneminin MSN, mIRC gibi sosyal iletişim ağlarının kullanıldığı uygulamalardan bir tanesi oldu. ICQ kurulduğu dönemden bugüne birçok yenilik ve özellik getirerek kullanıcılarına kolaylık sağladı. Bu yenilik ve özelliklerden en önemlisi de telefon onay olmuştur. Telefon numarası girilerek artık daha güvenli hesap erişimi sağlanmaya başlandı. 

SMS onay ile bulunduğunuz her ortam da hesabınıza erişim sağlayabilir, aynı zamanda da başka kullanıcılar veya kişiler tarafından hesabınızı koruma altına almış olursunuz. Peki biz bu olayın tam olarak neresindeyiz? Anindaonay.org olarak şahsi veya iş amaçlı kullandığınız fiziksel hatları kullanmak istemediğiniz zaman devreye giriyoruz. Tek kullanımlık sms onay sağlayıcımızla beraber sizlere sanal numara sağlayarak kendi bilgilerinizin olduğu numara yerine, sitemizden tedarik ettiğiniz numarayı giriyorsunuz. Sitemize gelen sms onay kodu ile ICQ’ya kolay ve pratik bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz.


ICQ Sanal Numara Alma

Sosyal medya uygulamaları günümüzdeki yeri ve önemi açısından, birçok internet sitesi veya sosyal medya uygulamaları sıklıkla telefon numarası istemektedir. İstenilen bilgiler ve telefon numarası ticari amaçla başka firmalara veya sektörlere satılarak, sizi sık sık istenilmeyen ticari amaçlı mesajlara maruz bırakabilir. Bunun önüne geçmek için sitemizde mevcut olan sanal numaralar ile sms onay kodu alabilir, ICQ fake numaranız ile hem bilgilerinizi hem de uygulamadaki işlemleri güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.


SMS Onay İle ICQ Hesap Açma

İnternet sitemize bilgisayar, mobil veya tabletinizle erişim sağlayıp, kayıt ol seçeneğine tıklayarak saniyeler içinde kayıt olabilirsiniz. Bakiye yükleme seçeneğine tıklayarak sanal pos entegrasyonuyla beraber kredi/banka kartınızla kolayca ödeme yapabiliyorsunuz. Yaptığınız yükleme saniyeler içinde sitemizdeki hesabınıza yansımaktadır. Birkaç adım sonrasında kolaylıkla ICQ sanal numaranızı sitemizden temin edip sms onay koduna ulaşabilirsiniz. Sitemizin içerinde yer alan ICQ kategorisini tıklayarak mevcut ülkelerden ve sağlayıcıları kontrol edebilirsiniz. Uygun fiyat aralığıyla beraber bütçenizi aşmayacak fiyatlarımızla sizin hizmetinizdeyiz. Uzun işlemlerle uğraşmadan, birkaç dakika ile kolayca ICQ numara onayı alarak yüksek güvenlikli servislerimizi siz değerli müşterimize sunuyoruz.