Microsoft Numara Onay Nasıl Yapılır?

Microsoft Numara Onay Nasıl Yapılır?

04/01/2022 17:05:52

Microsoft Numara Onay Nasıl Yapılır?

Azure, Microsoft bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bulut servisi hizmeti verir. E mail oluşturma, web sunucularını barındırma gibi çeşitli servislerden yararlanma şansı sunar. Azure üzerinden yapılacak kayıt işlemlerinde ve diğer tüm işlemlerinde SMS onayı gerekmektedir. Bu durum Microsoft numara onay nasıl yapılır sorusuna neden olur.

Eğer daha önce kişisel telefon numaranızı kullanarak Microsoft onay işlemi yaptıysanız, fake bir numara üzerinden tekrar onay yapmanız mümkündür. Aynı zamanda eğer ki kişisel numaranızı gizlemek istiyorsanız, sanal numaralar sizler için doğru tercih olacaktır. Bu yazımızda, süreç içinde neler yapmanız gerektiğine net bir şekilde değineceğiz.

Microsoft numara onayı dediğimiz zaman akıllara Hotmail servisleri için numara onayı hizmeti gelir. Bu şekilde Microsoft hesaplarınızı açmanız da mümkün olur. Windows işlet sistemli cihazlarda işlemlerin neredeyse tamamını açmak için SMS onayı kullanımı gerekir. Akıllı telefon ve tablet için de bu durum geçerlidir.

Microsoft Sahte Numara Alma

Eğer birden fazla Microsoft hesabı açmak isterseniz, sahte numara alma hizmetinden yararlanmanız gerekir. Bu konuda insanların yaşadıkları sorunların başında numara onay aşaması gelir. Eğer daha önceden telefon numaranız ile hesap açıldıysa tekrar açılması söz konusu değildir. Bunu ancak sanal numaralar ile yapabilirsiniz.

Bu işlem için, güvenli ve kurumsal anlamda hizmet veren mobil onay servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi neredeyse bütün uygulamalar kişilerden mobil onay talep eder. Bu platformların kendilerini çöplüğe çevirmek istememeleri ile alakalı bir durumdur.

Mobil onay için sahte cep telefonu numarası alma işlemleri de son derece basittir. Bu alanda hizmet veren siteler belli bir panele sahiptir. Bu panelde, bakiyeniz üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bakiye yüklemek için çeşitli ödeme kanallarını kullanabilirsiniz.

İstediğiniz ülkenin alan kodu içeren numara almanız mümkündür. Bu da kurumsal bir kimlik kazanma anlamında sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda birden fazla mail hesabı açarak, çeşitli etkinlikleri yapmanız da söz konusu olur. Özellikle internet işi ile uğrayan kişiler, bu tarz noktalarda destek almak zorunda kalabilir.