Paypal Sanal Numara Alma

Paypal Sanal Numara Alma

04/01/2022 17:25:15

Paypal Sanal Numara Alma

Paypal, uluslararası anlamda işletmeler ve tüketiciler için ödeme çözümleri sunan bir aracı firmadır. Kolay bir şekilde alışveriş yapma, ödeme yapma, para gönderme, para alma gibi imkanlar tanır. Kişinin paypal hesabı oluşturması için e-posta adresine ihtiyacı vardır. Aynı zamanda hesap oluşturduktan sonra cep telefonu ile SMS onay doğrulama yapması gerekir.

Paypal, Türkiye’de hizmet vermediği için Türk kullanıcılar yabancı ülke alan kodlu sanal numaralar üzerinden işlem gerçekleştirebilir. Birçok sitenin bu noktada sizlere gerekli olan imkanı tanıdığını biliyoruz. Aynı zamanda Paypal hesabını Türkiye’den oluşturmak istiyorsanız, bazı bilgilere sahip olmanız gerekir.

VPN kullanarak Paypal sitesine giriş yapmalısınız. Eğer VPN kullanımı yapmazsanız, Türkiye’de hizmet vermiyoruz metni karşınıza çıkar. İP adresiniz hangi ülkeden geliyorsa, Paypal kullanıcı hesabınız da o ülke vatandaşı olarak ifade edilir. Bu nedenle, o ülkeye ait bir cep telefonu adresinize ihtiyaç duyarsanız.

Paypal Mobil Onay

Paypal, uluslararası olarak kullanılan son derece kurumsal bir ödeme aracıdır. Uygulama sizden şüpheli durumlara karşı olarak SMS onayı talep eder. Bu nedenle, sanal veya gerçek bir numaraya sahip olmanız son derece önemlidir.

Paypal hesabı oluştururken girdiğiniz sanal numara hangi ülkeye aitse, o ülke ile alakalı bir adres bilgisi girmeniz de gerekir. Adres doğrulaması yapılmadığı için Google harita üzerinden bir adres seçebilirsiniz. Aynı zamanda gerekli olan ayarları doğru bir şekilde yapmak için bu konuda uzman bir kişiden destek almanız son derece önemlidir.

Kayıt işlemleri sonrasında paypal sizden banka hesabı ister. Türkiye’de resmi olarak faaliyet gösteren bir banka hesabı kullanabilirsiniz. Önemli olan banka sahibi ile hesap sahibinin aynı kişi olmasıdır. Aksi halde para gönderme ve çekme gibi işlemlerde sorun yaşarsanız.

Paypal’ın Türkiye’den çıkması birçok insan için hayal kırıklığı olmuştu. Fakat bu tarz yöntemlerin varlığı, insanlar için ödeme konusunda sorunsuz işlem yapma şansı vermektedir. Mobil onay hizmeti alarak tüm bu süreçleri atlatmanız söz konusu olacaktır. Sitemizde yer alan bilgileri, fake hesap oluşturmak noktasında da etkilidir.