Sanal Numara Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

Sanal Numara Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

04/01/2022 17:34:53

Sanal Numara Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

Sanal numara nasıl alınır sorusu, gelişen internet teknolojisi ile birlikte, daha fazla merak edilen bir konu başlığı olmuştur. İnsanlar numaralarını gizlemek, sosyal medya üzerinde kullanmak istemezler. Bu da çeşitli yöntemlerin tercih edilmesi noktasında uygun zemini bizlere sunar.

İnsanlar her ne kadar cep telefonlarını gizlemek istesede uygulamalar güvenlik açısından üyelerinden SMS doğrulama yapmalarını talep eder. Numaram olmadan üyelik işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız, sanal numara sistemleri sizler için tercih edilebilir bir seçenektir. İnstagram, facebook, tinder ve daha birçok uygulamada, bu numaralar üzerinden Sms onay kodu alabilir ve hesap oluşturabilirsiniz.

SMS onay kodunuzu, şahsi cep telefonlarınız ile almamak, kişisel güvenliğiniz açısından önemli bir noktadır. Bu anlamda sanal numara hizmeti sunan pek çok farklı site vardır. Bu numaralar fake veya geçici numara olarak da isimlendirilir.

Sanal Numara Ne İşe Yarar?

Sanal numara ne işe yarar diye merak ediyorsanız, yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi daha çok kişinin güvenliği alakalıdır. Bunun yanında, kendi cep telefonu numarasını kullanmak istemediği platformlar olabilir. Aynı zamanda fake profil oluşturmak için de kişisel numaralar doğru tercih olmaz.

Sanal numaralar dediğimiz zaman akıllara çok farklı seçenekler gelebilir. Fakat bunlar, daha önce kullanılmayan tek kullanımlık yaratılmış cep telefonu numaralarıdır. İnternet üzerinde bu hizmeti sağlayan kurumlar hem yerel hem de yabancı alan kodlu sanal numara kiralama ve satış hizmeti sunmaktadır.

Sanal Numara İle Mobil Onay Kodu Alma

Mobil onay kodunu daha rahat kullanmak için kullanılan bu yöntem hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Fake numara kullanımı, kişinin online ortamda kendini daha rahat hissetmesine neden olacaktır.

Sanal numara fiyatları da merak edilen bir konudur. Bu konu için pek çok farklı değişkenden söz edebiliriz. Örnek olarak numaranın alan kodu, hangi ülkeye ait olduğu, hizmet detayları belirleyici olabilir. Sistemler genel olarak bakiye yükleme şeklinde çalışır. Sizlere sunulan güvenilir ödeme kanalları üzerinden istediğini miktarda yükleme yapabilirsiniz.