Sanal Numara Nedir? Nasıl Alınır?

Sanal Numara Nedir? Nasıl Alınır?

22/07/2022 01:51:04

Sanal Numara Nedir? Nasıl Alınır?

SMS Onay internet üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde uygulanan bir yöntemdir. Sosyal medya girişlerinde, bankacılık işlemlerinde, alışverişlerde, onaylı belge çıkarma işlemlerinde, e-mail adresi oluşturma sürecinde cep telefon numaranıza mutlaka harfler, işaretler ve rakamlardan ya da yalnızca rakamlardan oluşan bir onay kodu sms olarak gelmektedir. Bu gelen onay kodunu sisteme giriş yaptığınızda girmek istediğiniz uygulamada gerekli adımlara ulaşabilirsiniz.

Sanal Numara ihtiyacı doğabilecek bazı durumlar aşağıda belirtilmiştir.

  • Bazı uygulamalara ya da alışveriş sitelerine girerken bireyler kendi kişisel bilgilerini vermek istemeyebilirler. Bu durum kişisel durumlardan kaynaklanabildiği gibi güvenlik zafiyeti yaşamak istememekten de kaynaklı olabilmektedir.
  • Bazı durumlarda da insanlar uygulama içi gereksiz mesaj trafiğine maruz kalmamak için sanal numara işlemlerine başvurmak isteyebilirler. Bu noktada sanal numara işlemlerine başvurarak işlemlerinizi rahat ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz.

Sitemizde sanal numara almak istediğiniz uygulamayı seçerek kolay üyelikle işlemlerinizi konforlu bir şekilde zaman kaybetmeden halledebilirsiniz. Kurumsal bir şekilde çalışmakta olan sitemizde 40 ülkeden fazla seçenek mevcut olup farklı uygulamalar için mobil onay işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Sanal Numara Alma Süreçleri

Sanal numara alma bir diğer adıyla “Fake numara alma” olarak da bilinmektedir. Özel numaranızı oyun sitelerine, arkadaşlık sitelerine vs girerken programla veya bir başkasıyla paylaşmak istemediğinizde kullandığınız geçici numaralardır. Sitemize sadece üye olarak bu numaralara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üye girişi yapıp Facebook, Instagram, Steam gibi uygulamaları seçtikten sonra yabancı ülkelerde kullanılan telefon numaraları içinden uluslararası kodunu girerek bir fake numara talep edebilirsiniz.

Sanal numara alma işlemlerinizi 7/24 otomatik çalışan sistemimizle kolaylıkla yapabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken konu satın aldığınız her bir sanal numaranın tek kullanımlık oluşudur. Başka bir programa girişte sahip olduğunuz aynı numarayı bir kez daha kullanamazsınız. Bu süreçlerde fiziksel bir SİM kart kullanımına ihtiyaç bulunmamaktadır.

Sitemizde pek çok farklı alışveriş sitesi ve görüşmelerinizde anında onay sağlamak için istediği ülkeden kullanılabilir fake numara hizmeti verilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Onay

Faydalanmak istediğiniz sosyal medya hesaplarına fake numaradan alacağınız bir telefon onay ile kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlarla hizmeti sitemizden elde edebileceksiniz. Ücretsiz fake numaralar size gerekli kolaylığı sağlamayacaktır. Fırsatçıların eline düşmemek ve tehlikeli sonuçlarla karşılaşmamak için güvenilir sitemizden makul fiyat seçeneklerimizle alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularda destek hattımızdan günün herhangi bir saati yardım talep edebilirsiniz.